زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

آئینه معاینه دندانپزشکی

آئیه معاینه دندانپزشکی از مواد درجه یک تولید میشود که در بسته بندی های 5 رنگ در بازار عرضه میگردد.

این آئینه ها در دو مدل دسته ی گرد و تخت تولید میشود که با توجه به راحتی پزشک میتوان آنرا تهیه نمود.یکی از مهم ترین ویژگی های این آئینه ، استفاده از چسب بسیار قوی در تولید آن میباشد که آئینه را بر روی دسته خود نگاه میدارد.

 

68423

ثبت سفارش و استعلام قیمت

توضیحات

آئینه معاینه دندانپزشکی یا آئینه دندانپزشکی یکی از ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی می باشد.

آئینه معاینه دندانپزشکی کاربردهای وسیعی دارد. سه مورد از مهمترین عملکردهای آن امکان دید غیرمستقیم توسط دندانپزشک ، انعکاس نور بر روی سطوح مورد نظر و جمع کردن بافت های نرم می باشد.

  •  دید غیر مستقیم:
    مناطق زیادی در دهان وجود دارد که دیده نمی شوند ویا به سختی قابل رویت هستند. دندانپزشکان با استفاده از آینه دهانی می توان این مناطق را مشاهده و بررسی کنند. در مورد مناطقی از دهان که بدون آینه دهانی، قابل رویت هستند ولی دندانپزشک برای مشاهده آن در پوزیشن نامناسب جسمانی قرار می گیرد استفاده می شود. چرا که بدون آینه دندانپزشکی، وضیعت‌های نامناسب جسمی برای دندانپزشک هر روز ایجاد می‌شد و باعث بروز دردهای مزمن در ناحیه گردن و کمر می‌گردید. سطوح خلفی (زبانی) دندان های فک بالا یکی از رایج ترین مناطقی است که از آینه های دندانی استفاده می شود.
  • عقب کشیدن بافت های نرم:
    دندانپزشکان باید بافت اطراف دهان بیمار مانند گونه و زبان را دور کرده تا دید و دسترسی بهتری را برای اینسترومنت ها مهیا کنند. به همین منظور از این آینه برای عقب کشیدن بافت مثل گونه و زبان استفاده می‌شود تا دید بهتری از دندان‌ها بدست آید و دسترسی به دندان راحت تر شود. بیمار در هنگام عقب کشیدن به دلیل نرم بودن آینه هیچ گونه درد و ناراحتی احساس نخواهد کرد.
  •  بازتاب نور:
    قسمت هایی از دهان وجود دارد که حتی با وجود نور بالای سر بیمار، باز هم روشن نمی‌شوند و یا روشنایی آنها دشوار است. در این مواقع، از آینه دندانپزشکی برای انعکاس نور به این سطوح استفاده می‌شود، تا به مناطق عمیق و حفره های دندان دید کافی و دقیق، داشته باشید.

توضیحات تکمیلی

کشور

ایران

شرکت

زلال طب شیمی

جنس

پلی اتلین

ایران کد

6269318500181

مجوز ها

پروانه بهداشت ، پروانه ساخت ، ایزو ۱۳۴۸۵

رنگ بندی

سفید ، سبز ، آبی ، صورتی ، زرد

تعداد در جعبه

50 عدد

تعداد در کارتن

36 جعبه

1 دیدگاه برای آئینه معاینه دندانپزشکی

  1. بهترینید

دیدگاه خود را بنویسید

محصولات مرتبط با آئینه معاینه دندانپزشکی

محصولات مرتبط با آئینه معاینه دندانپزشکی